602-283-148, 0-22-774-53-21 TELEFON CAŁODOBOWY

Trumny

Trumny

Nasz zakład pogrzebowy działa na rynku funeralnym od wielu lat. Dzięki temu posiadamy w ofercie trumny od sprawdzonych i doświadczonych producentów. Dysponujemy szerokim wyborem trumien o oryginalnym wzornictwie, ciekawej i eleganckiej kolorystyce, wykonanych z różnorodnych materiałów. Oferujemy trumny w stylu tradycyjnym oraz bardziej nowoczesnym.

Mamy świadomość, że wybór właściwego produkty w tak trudnym momencie, jak śmierć bliskiej osoby może być niezwykle trudnym zadaniem, dlatego nasi doświadczeni pracownicy, będą służyć Państwu radą i pomocą.

 

Trumny drewniane

 

Znajdą Państwo w naszej ofercie trumny z różnych gatunków drewna. Najbardziej klasyczne i eleganckie są trumny dębowe o jaśniejszym i ciemniejszym zabarwieniu. Posiadamy również trumny z innych gatunków drewna: sosny, topoli, brzozy i buku.

Trumny drewniane w stylu klasycznym mają zachowany naturalny kolor, są pokryty jedynie lakierem bezbarwnym. Trumny o nowoczesnej stylistyce mogą być pokryte lakierem lub farbą o różnorodnych barwach, między innymi białej (dedykowanej przede wszystkim na trumny dla dzieci) i szarej, np.; metalicznej.

Inną alternatywą są trumny fornirowane, których koszt jest niższy od tradycyjnych trumien drewnianych. Wykonane są ze specjalnych płyt wiórowych pokrytych fornirem z naturalnego drewna dębowego. Mogą one zostać wyposażone w metalowy wkład.

 

Trumny wzornictwo

 

Asortymencie zakładu pogrzebowego Adwentus, posiadamy szeroki wybór trumien o różnorodnym wzornictwie.

Trumny wzór polski – to najbardziej znany i popularny typ trumien o klasycznym wzorze, z charakterystycznie wystającą na zewnątrz koronką obicia sarkofagu.

Trumny wzór włoski – to produkty wykonanego z grubego drewna, o klasycznym kształcie z polerowanym i malowanym wykończeniem nadającym satynowy efekt.

Trumny wzór niemiecki – mają charakterystyczne strzeliste wieko i szeroką podstawę.

Trumny wzór amerykański – wyposażone w dwudzielne wieko i bogatym wyścieleniem środka sarkofagu. Doskonała opcja na ceremonie pogrzebowe przy otwartej trumnie.

Trumny nowoczesne – cechują się niezwykle prostą formą oraz przeszkleniem w wieku trumny.

Wszystkie trumny wyposażone są w antaby, krzyż oraz zakrętki o metalicznej kolorystyce, w mniej lub bardziej dekoracyjnym stylu. Wnętrze każdego sarkofagu obite jest materiałem o różnej kolorystyce, dopasowanej do stylu trumny.

 

Trumny do kremacji

 

Decydując się na kremację, należy również wybrać odpowiednią trumnę. Trumny do kremacji różnią się jednak od tradycyjnych. Wykonane są z ekologicznych materiałów, które w całości ulegają spaleniu. Nie posiadają plastikowych, czy metalowych elementów ozdobnych, takich jak krzyż czy antaby. Dodatkowo nie mogą być pokryte żadnym lakierem, czy farbą.  

W naszym zakładzie pogrzebowym oferujemy Państwu trumny kremacyjne wykonane z naturalnych, łatwo palnych materiałów, takich jak drewno sosnowe lub w wariancie ekonomicznym z grubej, dekorowanej tektury, imitującej drewno.

Po kremacji prochy zmarłego przekazywane są rodzinie w dekoracyjnej urnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urn.

 

Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy pomogą wybrać odpowiedni produkt.