602-283-148, 0-22-774-53-21 TELEFON CAŁODOBOWY

Transport zmarłych

Zakład usług pogrzebowych w Legionowie oferuje transport zwłok w kraju i za granicą.

Posiadamy nowoczesną flotę karawanów marki Mercedes Benz przygotowanych do przewożenia zmarłych. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi przez doświadczonych pracowników naszego zakładu pogrzebowego.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę pod numerem 604 283 148.

Krajowy transport zwłok do zakładu pogrzebowego

Oferujemy pomoc rodzinom, których bliski zmarł z dala od domu. W takiej sytuacji organizacja pogrzebu jest bardziej skomplikowana i wymaga na początku szybkiego przewozu zwłok. Nasz zakład pogrzebowy zorganizuje transport zmarłego z domu, hospicjum, czy kaplicy szpitalnej, lub innego wskazanego przez Państwa miejsca na terenie całego kraju.

Nasze wysokiej klasy karawany marki Mercedes Benz posiadają niezbędne wyposażenie oraz wymagane, specjalistyczne atesty. Dzięki temu ciało jest przewożone w odpowiednich warunkach z poszanowaniem godności osoby zmarłej nawet na dużych odległościach.

Oferujemy przewóz zwłok z miejscowości położonych w powiecie legionowskim, między innymi Łajski, Stanisławów Pierwszy, Stanisławów Drugi, Kąty Węgierskie, Józefów, czy Jabłonna.

 

Transport zwłok w czasie uroczystości pogrzebowych

Dom pogrzebowy Adwentus gwarantuje transport ciała podczas uroczystości pogrzebowych organizowanych przez nasz zakład. Przewieziemy naszymi eleganckimi karawanami trumnę z ciałem bliskiego do wskazanego przez Państwa kościoła lub kaplicy, w którym odbywać się będzie msza św. żałobna, następnie zaś do miejsca złożenia trumny bądź urny.

Oferujemy również możliwość organizacji ostatniego pożegnania w naszej kaplicy, a następnie transport zmarłego na wybrany przez Państwa cmentarz położony w pobliskich miejscowościach – Wieliszew, Chotomów, Łomianki, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, oraz Warszawie.

Nasi pracownicy posiadają szczegółową wiedzę oraz doświadczenie, dzięki temu z pełnym szacunkiem zajmą się transportem zmarłego członka Państwa rodziny.

 

Międzynarodowy transport zwłok

Służymy Państwu również w tak trudnym organizacyjnie procesie, jak sprowadzenie zwłok z zagranicy. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu w załatwieniu wszelkich do tego celu formalności, między innymi zezwolenie na transport ciała z zagranicy.

Świadczymy usługi międzynarodowego transportu zmarłego z krajów Unii Europejskiej, między innymi: Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Danii, Luksemburgu, Francji, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Czech, Słowacji, Litwy Łotwy, Estonii, Rumunii, Finlandii, Cypru, Malty.

Przewozimy ciało z krajów również spoza Unii Europejskiej, między innymi: Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, oraz krajów skandynawskich – Szwecji i Norwegii.

Oferujemy dwie możliwości transportu zwłok z zagranicy:

Przewóz zmarłego z zagranicy w trumnie – ciało osoby bliskiej przewożone jest w trumnie z zachowaniem właściwych do tego celu warunków, zgodnych z unijnymi i międzynarodowymi rozporządzeniami.

Sprowadzenie urny z prochami z zagranicy – w tym procesie, ciało zmarłego zostaje spopielone na miejscu, a do kraju przewożona jest urna z jego prochami. Choć takie rozwiązanie jest łatwiejsze logistycznie, wymaga również odpowiedniej dokumentacji oraz zgłoszenia do kontroli celnej.

Jeśli potrzebują Państwo więcej szczegółowych informacji, dotyczących sprowadzenia zwłok z zagranicy  zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura.