602-283-148, 0-22-774-53-21 TELEFON CAŁODOBOWY

Pogrzeby online

Pogrzeby online – ceremonia pogrzebowa w internecie

 

Panująca od roku pandemia i wprowadzone ograniczenia, dotyczą również ceremonii pogrzebowych. Właśnie dlatego nasz zakład usług pogrzebowych wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich członków rodziny i przyjaciół, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu.

 

Udział w pogrzebie online, przez Internet

 

Posiadamy w naszej ofercie możliwość prowadzenia na żywo transmisji z ceremonii pogrzebowych bliskiej Ci osoby. W organizowanym przez nasz zakład Adwentus pogrzebu online mogą uczestniczyć jedynie osoby zaproszone, co gwarantuje prywatność całego pogrzebu. Link do transmisji pogrzebu można udostępnić członkom rodziny, bliskim i przyjaciołom osoby zmarłej, które z powodu ograniczeń nie mogą być obecni osobiście podczas ceremonii.

 

Profesjonalnej jakości nagrania z pogrzebu przez Internet

 

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt mobilny z szybkim łączem LTE, który umożliwia rejestrację ceremonii niezależnie od panujących warunków. Relację z pogrzebu udostępniamy rodzinie na żywo, poprzez wysłanie odpowiedniego linka do streamingu udostępnianego poprzez Facebooka.

Dzięki transmisji ceremonii pogrzebowej przez Internet, każdy zaproszony może uczestniczyć w ostatniej drodze bliskiej osoby, niezależnie od tego, gdzie się w danej chwili znajduje. Transmisję pogrzebu online, można oglądać na komputerze, laptopie, czy też telefonie, oraz innym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu. Transmisja ceremonii pogrzebowej przez Internet to również doskonała opcja dla tych, którzy z różnych przyczyn zawodowych, bądź osobistych nie mogą być osobiście obecni w tym ciężkim dla rodziny dniu.

Na życzenie Państwa zapisany materiał z pogrzebu online, możemy również przekazać w płycie lub w formie pliku, jako pamiątka z ostatniego pożegnania do ponownego odtworzenia.